Складна похідна кухня Tramp TRF-021
Складна кемпінгові шафа-кухня Tramp TRF-021 має зйомний складаний вітрозахисний екран на основний робочої поверхні, бічний допоміжний столик, 1 вбудовану полицю в центральній секції, зручну бічну шафку з 2 полицями для зберігання посуду і продуктів та додатковою верхньою робочою поверхнею.
Особливості:
-
Ніжки можуть регулюватися по висоті, що надає додаткову стійкість.
-
Кухня складається в кейс, зручний для транспортування і має додатковий тканинний чохол, який захищає від подряпин при перевезенні та зберіганні.
Харктеристики:
-
Розміри: 139 х 46 х 80 см
-
Матеріал рами: Алюміній
-
Матеріал: 600d PVC (тумба)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Пользовательские характеристики | |
| dopustimeNavantagennya | 40 кг |
| materialKarkasu | Алюміній |
| tip | Складная походная кухня |
| Вага в упаковці | 10 кг |
| Вес | 9,5 кг |
| Материал | Алюміній, PVC 600D |
| Размер в упаковке | 0,050 м3 |
| Розміри | 139 х 46 х 80 см |
Информация для заказа
- Цена: 7 009 ₴











