
Гермопакет для мобильного телефона 11х21,5 см синий TRAMP (UTRA-252)
211 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- В наличии
- Код: UTRA-252
+380 (97) 908-13-29
Наталия- +380 (63) 103-19-48Наталия
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гермопакет для мобільного телелефону 11х21,5 см синій TRAMP (UTRA-252)
Опис:
Опис:
- Гермопакет для мобільного телефону, документів та інших дрібних речей з можливістю підвішування.
- Герметичність досягається за рахунок трьох фіксаторів ZipLock і застібки-липучки Velcro.
- Водонепроникність гермопакета відповідає стандарту IPX7.
- Укомплектований м’яким шнуром для носіння на шиї.
- Матеріал: PVC Tarpaulin
- Вага: 40 г
- Розмір загальний: 11×21,5 см
- Розмір робочий: 10,5×19 см
- Стандарт захисту: IPX7
- Країна виробник: Китай
- Країна реєстрації бренду: Україна
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Страна производитель | Китай |
| Тип мешка | Гермочехол |
| Материал | PVC |
| Вес | 0.04 кг |
| Особенности мешка | Водонепроницаемый, Прозрачное окошко, Плечевой ремень, Влагостойкий |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 21.5 см |
| Ширина | 11 см |
| Пользовательские характеристики | |
| osobennosti | для смартфона |
| material | PVC Terpaulin |
| naznachenie | электроника |
| obem | 110*215 мм |
| tip | Гермопакет |
| obemGermy | до 20 л. |
Информация для заказа
- Цена: 211 ₴




