Фігурна Садова огорожа Prosperplast GARDEN, 3,7 м у білосніжному кольорі за стилем імітує ковану. Виготовлена відомою польською компанією Prosperplast, чиї пластикові вироби вирізняються високою якістю, довговічністю та унікальним дизайном. Палісад вдало використовувати для благоустрою саду, клумби, територій біля приватних будинків, а також скверів, парків, пішохідних зон та присадибних ділянок. Такий парканчик може слугувати не лише ефектною декорацією, а й бути практичним відокремленням клумби чи грядки від газону або доріжок.
Садова огорожа Prosperplast GARDEN виконана з міцного поліпропілену, що стійкий до ультрафіолетового випромінювання, дощу, морозу, вологи та інших несприятливих погодних умов, а отже радуватиме власника чудовим виглядом щодня, незалежно від пори року! В результаті це чудова альтернатива кованому паркану – із високою схожістю за дизайном!
Система з'єднання палісаду "CLICK" дуже проста і зручна, тому складання займає мінімум часу та зусиль. Це також дозволяє подовжувати паркан на потрібну довжину, просто докуповуючи більше упаковок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Тип | Паркан декоративний |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 220 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | картон |
| Гарантія | 3 мес. |
| Конструкція | мобільна |
| Переваги | • міцний пластик стійкий до УФ-випромінювання та морозів • оригінальний дизайн • легко збирається • надійність і довговічність |
| Розмір паковання | 62х33,5х3,5 см |
| Довжина загальна | 3,72 м |
| Вага товару | 1,18 кг |
| Кількість секцій | 6 шт. |
| Висота огорожі | 34 см (наземна частина — 22 см) |
| Довжина 1 секції | 62 см |
| Матеріал вироби | Поліпропілен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴





