
Коврик туристический самонадувающийся Ranger Tibet 3см одноместный (RA6632)
1 199 ₴
- Нет в наличии
- Код: RA6632
+380 (97) 908-13-29
Наталия- +380 (63) 103-19-48Наталия
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
- Одномісний килим Tibet, що самонадувається, стане незамінним помічником при туристичних, велосипедних подорожах, під час полювання і риболовлі.
- Завдяки товщині 3 см можна забути про незручності.
- Зовнішня тканина оброблена PVC покриттям, яке збільшує термін придатності, і більш стійка до зношування.
- Додатково у цій моделі передбачена подушка.
- Шви надійно запаяні, що забезпечує герметичність та водонепроникність.
- Пінополіуретановий наповнювач всередині має ортопедичні властивості.
- При першому використанні слід залишити відкритим на 24 години.
- По краях килима розташовані кнопки , за допомогою яких легко з'єднаєте кілька карематів між собою.
Характеристики:
- матеріал : Polyester Diamond Rip Stop 75D/PVC
- колір: зелений, сірий;
- розмір у розкладеному вигляді: 3х195х60 см (ВхГхШ);
- розмір у складеному вигляді: 30х15 см (ВхШ);
- вага: 1,1 кг;
- навантаження: 100 кг;
- комплектується чохлом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Китай |
| Тип коврика | Самонадувающийся |
| Материал | Полиэстер |
| Длина | 195 см |
| Ширина | 60 см |
| Толщина | 30 мм |
| Цвет | Серый |
| Вес | 1100 г |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Пользовательские характеристики | |
| Размеры: | 3х195х60 см |
| Вид | самонадувающийся коврик |
| Тип | Ковер |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴








