
Сумка-чехол для хранения искусственной елки высотой до 2,2 м Черная (00016)
669 ₴
- В наличии
- Код: 00016
+380 (97) 908-13-29
Наталия- +380 (63) 103-19-48Наталия
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Зберігання новорічної ялинки – актуальне питання для кожного.
- Якісні штучні ялинки можуть служити десятиліттями, тому важливо забезпечити їх належне пакування на міжсезоння.
- Ця сумка-чохол допоможе Вам зручно зберігати новорічну красуню протягом усього року, захищаючи її від вигоряння та пилу, щоб вона залишалася привабливою сезон за сезоном.
- Блискавки по всьому периметру дозволяють швидко та акуратно скласти ялинку, не пошкоджуючи її, а місця у гардеробній або коморі така сумка займає мінімум.
- Виготовлена з легкого і доступного за ціною матеріалу спанбонд, ця модель є чудовим бюджетним аналогом дорожчих сумок з матеріалу Oxford.
Характеристики:
- Розмір: 45х45х150 см
- Габарити пакування: 40х30х15 см
- Вага: 1 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HVOYA |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 45 см |
| Глубина | 45 см |
| Длина | 150 см |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Спанбонд |
| Назначение | Для искусственной елки |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 45 см |
Информация для заказа
- Цена: 669 ₴






