
Коврик самонадувающийся 5 см Tribe Comfort Lite Rectangular (T-BB-0005-grey)
2 893 ₴
- В наличии
- Код: T-BB-0005-grey
+380 (97) 908-13-29
Наталия- +380 (63) 103-19-48Наталия
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Коврик самонадувний 5 см Tribe Comfort Lite Rectangular (T-BB-0005-grey)
Опис:
- Tribe Comfort Lite Rectangular 5 см - легкий самонадувний коврик прямокутної форми.
- Зовнішня тканина м'яка, гладка і приємна на ощупь.
- Завдяки перфорації в піні суттєво знижується вага, без втрати теплоізоляційних властивостей.
- Обладнання подвійним клапаном TPU для здування та надування.
- Коврик комплектується чохлом, фіксуючими гумками та ремнабором.
Сезонність: весна, літо, осінь
Важливо! Не використовувати для плавання на воді. Не піддавати дії прямих сонячних променів та високих температур.
Особливості надування самонадувних ковриків:
Відкрийте клапан та залиште коврик надуватися до 10 хв. Піна коврик здатна надутися самостійно до 70%. Далі його потрібно додути ротом.
Характеристики:
- R-value: 4.0
- Матеріал: 30D Polyester knit TPU
- Наповнювач: PU foam
- Розміри: 185х52х5 см
- Розміри у чохлі: Ø19х29 см
- Вес: 1185 г
- Вага з чохлом: 1235 г
- Допустиме навантаження: до 120 кг
- Клапан: TPU
- Гарантія: 1 рік
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tribe |
| Страна производитель | Китай |
| Тип коврика | Самонадувающийся |
| Материал | Полиэстер |
| Длина | 185 см |
| Ширина | 52 см |
| Толщина | 50 мм |
| Цвет | Серый |
| Вес | 1185 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
Информация для заказа
- Цена: 2 893 ₴






