
Кухоль металевий зі складними ручками Tramp 500 мл
360 ₴
- В наявності
- Код: UTRC-037-metal
+380 (97) 908-13-29
Наталія- +380 (63) 103-19-48Наталія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горнятко зі складними ручками Tramp 500 мл
- Велике горнятко зі складними ручками 500 мл Tramp може використовуватися не лише як кухоль,а і як ємність для приготування окропу чи їжі на походному пальнику.
- З нею можна швидко перекусити в дорозі, чи підігріти на пальнику холодний чай.
Особливості:
- Полірована поверхня легко миється
Характеристики:
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Вага: 108 гр.
- Обєм: 500 мл.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 500 мл |
| Діаметр | 92 мм |
| Висота | 100 мм |
| Кришка | Немає |
| Колір | Сріблястий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Кухоль |
| Ручка | Складана |
| Ручка, що не нагрівається | Немає |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 108 |
| osobennosti | зі складаними ручками та мірною шкалою |
| material | Нержавіюча сталь |
| materialPosudy | Сталь |
| Вага в упаковці | 0,230 кг |
| obem | 500 мл |
| tip | кружка |
| Розмір в пакованні | 0,001 м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴




