
Розкладачка Ranger Military Forest похідне ліжко 35,5-49,5х191х67 см
1 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: RA 5517
+380 (97) 908-13-29
Наталія- +380 (63) 103-19-48Наталія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Виїжджаючи на природу на кілька днів, варто подбати про нічліг. Спати на траві, напевно, романтично, але не комфортно.
- Розкладачка - відмінне рішення! Тим більше що таку розкладачку-ліжко можна поставити як просто неба, так і в наметі.
- Дуже швидко і легко розкладається, процес займе не більше 5 секунд.
- Необхідно просто від'єднати ремінь та придушити посередині.
- Шість ніжок конструкції роблять розкладачку дуже стійкою, щоб ніжки не роз'їжджалися додатково між собою ременем, що стягується.
- Металева розкладачка Ranger Military Forest витримає великої дорослої людини.
- Зелений неяскравий колір дуже приємно і гармонійно виглядає під час відпочинку і не так сильно мажеться.
- Зручне та надійне спальне місце, яке неодноразово знадобиться і вдома, у разі, якщо приїхали гості та їх потрібно розмістити на ніч.
- Розкладачка Ranger Military Forest у складеному вигляді практично не займає місця – її можна сховати під ліжко або просто поставити у шафу.
- У комплекті йде чохол з ручками для зручності транспортування, а також легко вміщується в багажнику автомобіля.
- Розкладається ліжко просто, металева рама робить розкладачку міцною, що витримує велику вагу.
- Посередині посилена додатково тканинною вставкою, щоб запобігти провисанню та збільшенню навантаження.
- Розкладачка складається за принципом гармошки, займає місця не більше звичайного крісла.
- На ніжках стоять пластикові заглушки, щоб запобігти пошкодженню каркаса і не дозволити потрапляти всередину бруду.
- Тканина ліжка має спеціальне просочення, щоб запобігти в'їданню бруду і не пропускати воду.
- Підголів'я розташоване під зручним кутом із додатковим наповнювачем усередині, невелика подушка.
- Вибравши похідне ліжко Ranger Military Forest Ви завжди матимете надійне ліжко, яке ніколи не підвидить.
Характеристики:
- рама: сталь;
- тканина: Оксфорд 600D;
- колір: тканина – зелена, каркас – сірий;
- розмір у розкладеному вигляді: 35,5-49,5х191х67 см (ВхДхШ);
- розмір у складеному вигляді: 105х23х23 см (ВхГхШ);
- розмір спального місця: 35,5 х191х67 см (ВхДхШ);
- вага: 4,9 кг;
- навантаження: 120 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Поліестерова тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 49.5 мм |
| Вага | 4.9 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 1000 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 230 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 230 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Подушка для відпочинку | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴









