
Намет з автоматичним каркасом двомісний Tramp Quick 2 V2 (UTRT-096)
5 140 ₴
- В наявності
- Код: UTRT-096
+380 (97) 908-13-29
Наталія- +380 (63) 103-19-48Наталія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Намет з автоматичним каркасом Tramp Quick 2
- Туристичний автоматичний намет-трансформер, з вбудованим зовнішнім каркасом типу «парасолька».
Надшвидке встановлення – намет збирається меньше ніж за хвилину:
- дістаньте намет з чохла
- розверніть його
- потягніть за шнур автоматичного механізму що знаходиться у верхній частині намету, та зафіксуйте його
- встановіть намет та зкріпіть кілками.
- все)
При цьому намет Tramp Swift має високі показники по захисту від опадів: тент – 6000 мм, дно – 10 000 мм.
Призначення: туризм, кемпінг, активний відпочинок на природі, автомобільні подорожі, риболовля, дитячий туризм, родинне дозвілля.
Сезонність використання: тепла пора року з травня по вересень
Перевага використання у конструкції намету зовнішніх дуг:
- Зручність установки під час дощу (спочатку ставиться тент, а потім під прикриттям пристібається внутрішній намет, який залишається сухим).
- Можливість значно швидше складати і ставити сухий намет - достатньо дістати (або ввести) дуги в кишені на тенті.
- Конструкція намету більш стійка до вітру, ніж класичний намет з дугами "всередині", за рахунок більш сильного натягу тенту і жорсткої фіксації дуг.
- Зовнішні дуги сильніше натягують зовнішній тент, за рахунок чого конденсант швидше скочується по внутрішній поверхні, не затікає в спальний відсік.
- Завдяки зовнішнему розташуванню дуг простір між шарами намету стає більше за рахунок чого покращується вентиляція і знижується кількість конденсату, що утворюється.
- Можливо використовувати намет у якості тенту, не під’єднуючи внутрішній спальний відсік.
Особливості:
- Зовнішній автоматичний каркас типу umbrella frame
- Два входи-виходи з двома тамбурами, продубльованих антимоскітною сіткою, забезпечать комфортну вентиляцію у спекотливу погоду та доступ із будь-якого боку.
- Основні двері та сітки обладнані двобічною фурнітурою, що дає змогу зручно відкривати та закривати їх як зовні, так і зсередини.
- Дуги виготовлені з трубчастого гнучкого склопластику, здатного витримувати високі навантаження.
- Кріплення між секціями й автоматичний механізм виготовлені з високоякісного міцного пластику.
- Спальний відсік намету обладнаний 2 кишенями усередині для зберігання необхідних дрібниць, гачком під сітчастим куполом для підвішування ліхтарика а також поличкою з сітки яка за необхідності підвішується під стелю намету.
- Намет комплектується стропами та сталевими кілочками, для фіксації намету до землі.
Характеристики:
- Місткість: 2
- Вага: 3,2 кг
- Розміри спального місця: 130х210х105 см
- Каркас: атоматичний, umbrella frame, фіберглас 7.9 мм
- Тент: поліестер 75D/190 T Diamond Ripstop, 6000 мм
- Дно: терпаулін, 10 000 мм
- Внутрішній намет: дихаючий поліестер
- Розміри в упаковці: 66х18х18 см
- Ремонтний набір у комплекті
- Колір: зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Кріплення для ліхтаря, Внутрішні кишені, Антимоскітна сітка, Водовідштовхувальне просочення, Ремнабір, Вентиляційні вікна, Проклеєні шви, Тамбур, Штормові відтяжки |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет автомат |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 3.2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 6000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 230 см |
| Ширина | 230 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 18 см |
| Длина в упаковке | 66 см |
| Ширина в упаковке | 18 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 7.9 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Алюмінізований ПЕТ |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| vesPalatki | 3-4 кг |
| raspolozhenieKarkasa | Внутрішнє |
| naznachenie | Піший та гірський туризм, Піший та гірський туризм, Піший та гірський туризм |
| materialKarkasu | Дюрапол |
| kolichestvoMest | 2 |
| vodonepronicaemostTenta | 6000 мм в ст. |
| sezonnost | весна - літо - осінь |
| vmestimost | 2 |
| Кратність в коробці | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 140 ₴











