
Намет тримісний Totem Apache 3 з тамбуром на 2 входи
5 474 ₴
- В наявності
- Код: UTTT-023
+380 (97) 908-13-29
Наталія- +380 (63) 103-19-48Наталія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Намет Totem Apache 3
- Однокімнатний тримісний кемпінговий намет Totem Apache 3.
- Просторий високий тамбур з 2 входами і оглядовим вікном в торцевій стінці.
- Зовнішні дуги дозволяють комфортно встановлювати і складати намет під дощем, а також використовувати його як окремий павільйон, кают-компанію чи кухню.
Особливості:
- Зовнішній каркас
- Дуги розташовані в зовнішньому тенті, швидке встановлення
- Можливо встановлювати без внутрішнього намету
- Двошаровий намет з одним входом і великим тамбуром
- Два входи в тамбур і оглядове вікно в його торцевій стіні
- Вхід до спального відділення продубльовано москітною сіткою
- Одне велике спальне відділення
- Велике вентиляційне вікно
- Всі шви проклеєні
Характеристики:
- Тент: 100% поліестер Dry Tech 75D /190T WR PU 2000 мм в. ст.
- Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер 68D/68D 190T
- Дно: армований терпаулінг 10000 мм в.ст.
- Каркас: Фиберглас Ø 9,5 / 11 мм
- Вага: 5,2 кг.
- Розмір в упаковці: 18 x 61 x 22 см
- Розмір: 310 х 180 х 190 см
- Розмір спального місця: 180 х 195 см
- Висота: 190 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Навіс, Тамбур, Вентиляційні вікна, Водовідштовхувальне просочення, Штормові відтяжки |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 5.2 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 310 см |
| Ширина | 180 см |
| Висота | 190 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 61 см |
| Ширина в упаковке | 22 см |
| Висота в упаковці | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| karkas | Фіберглас 11 мм + Фіберглас 9,5 мм |
| vesPalatki | 5,2 кг |
| osobennosti | Великий тамбур |
| raspolozhenieKarkasa | Вигляд |
| ves | 5,2 кг |
| naznachenie | Кемпінг, Мисливство та риболовля |
| vodonepronicaemostDna | 10 000 мм в ст. |
| materialKarkasu | Фіберглас |
| kolichestvoMest | 3 |
| vodonepronicaemostTenta | 2000 мм в ст. |
| sezonnost | Весна - літо |
| vmestimost | 3 |
| Кратність в коробці | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 474 ₴










