
Стілець садовий пластиковий BICA Carmen, графіт
2 850 ₴
- В наявності
- Код: 8003723400630
+380 (97) 908-13-29
Наталія- +380 (63) 103-19-48Наталія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець садовий Bica Carmen — це ідеальне рішення для облаштування відкритих просторів, таких як сад, тераса, зона барбекю чи пляж. Вишуканий графітовий колір прикрасить будь-який інтер’єр чи екстер’єр, а продумана конструкція створює максимальний комфорт.
Особливості товару
Крісло для саду Bica Carmen має механізм регулювання кута нахилу спинки (від вертикального до майже горизонтального: 1 - вертикальне; 2-3-4 - проміжні; 5 - майже горизонтальне) для вдосконаленого відпочинку;
Широкі підлокітники забезпечують комфорт під час відпочинку;
Висока ергономічна спинка з вентильованими отворами для циркуляції повітря;
Стійкість до умов навколишнього середовища: не піддається ржавінню та гниттю;
Водонепроникний та стійкий до УФ-випромінювання матеріал забезпечує стійкість кольору;
Легке миття та чищення завдяки глянцевій поверхні;
Складна конструкція для зручного транспортування та зберігання.
Крім основних функцій, стілець Bica Carmen зарекомендував себе як виріб для довготривалого використання. Висока якість пластикової рами забезпечує його стійкість до деформацій, а сучасний дизайн підходить для різних стилів декору.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bica |
| Країна виробник | Італія |
| Висота сидіння стільця | 420 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1040 см |
| Глибина стільця | 610 см |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Ширина стільця | 590 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Переваги | • 5 положень спинки • складана конструкція • висока спинка з вентиляційними отворами • міцний погодостійкий пластик • не іржавіє й не гниє • легкий у догляді Пакування: брендова картонна коробка |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 61х59х104 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Упаковка | картон |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Нове |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Регульовані опори | Немає |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Вага | 5.1 |
| Підсклянник | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴

