
Килимок самонадувний Tramp комфорт з можливістю зістібання olive 190х65х5 UTRI-010
2 403 ₴
- Нет в наличии
- Код: UTRI-010
+380 (97) 908-13-29
Наталия- +380 (63) 103-19-48Наталия
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Килимок самонадувний Tramp , 5 см - легкий самонадувний килимок серії Comfort Tramp TRI-010. Матеріал верхнього шару килимів даної серії виконаний з тканої замші. Це не дозволяє спальнику сповзати з килима і забезпечить додаткову м`якість, зберігаючи тепло вашого тіла. Ткана замша приємна на дотик і дозволить з великим комфортом лежати на килимку без спальника або покривала. Структура низу килима - Slides Less (точкове гелевидний нанесення) не дає йому ковзати по дну намети при розташуванні на похилих поверхнях.. Модель оснащена кнопками з боків килимка дозволяють зшивати його з килимами аналогічної конструкції і товщини. Час використання: весна літо - осінь.
Особливості:
Розмір 190 х 60 см килимка розрахований на рослих і широкоплечих людей.
Ремнабор в комплекті.
Характеристики:
Клапан: пластик (1 шт.)
Матеріал: верх - поліестер Сhamois suede, дно - поліестер Slides Less 75D
Максимальне навантаження: до 130 кг.
Вага: 1,9 кг
Розміри: 190 x 65 x 5 см
Розміри в упаковці (тканинний мішок): 65х17 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Цвет | Оливковый |
| Пользовательские характеристики | |
| osobennosti | серия "Комфорт" |
| ves | 2,04 кг |
| razmery | 194х57х5см |
| tolshina | 5 см |
| dlinnaKovrika | 190 см |
| vesKovrika | 2-3 кг |
| tolshinaKovrika | 5 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 403 ₴











