
Гірлянда новорічна хвойна Classic плівка 5 см зелена HVOYA
922 ₴
- В наявності
- Код: 403/500/G
+380 (97) 908-13-29
Наталія- +380 (63) 103-19-48Наталія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гірлянда виготовлена з м'якого пластику ПВХ.
Довжина гірлянди 5 метрів, діаметр 20 см
- Традиційна прикраса хвойна гірлянда з ялинки додасть урочистості кожній кімнаті, захоплюючого відчуття наближення Різдва.
- Хвойні гірлянди добре виглядають біля входу і над вікнами будинку.
- Ними можна прикрасити альтанку, де, можливо, буде проходити частина свята.
- В інтер'єрі квартири або будинку така прикраса буде гармонійно виглядати на перилах сходів, дверній арці, каміні, шторах.
- Хвойна гірлянда стане центральною прикрасою святкового столу, верхньої частини каміну або іншої горизонтальної поверхні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | HVOYA |
| Тип | Гірлянда |
| Матеріал | ПВХ |
| Довжина | 500 см |
| Діаметр | 20 см |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 20 см |
| Вага виробу | 2000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Предоплата 200 грн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 922 ₴







