
Намет з автоматичним каркасом тримісний туристичний Tramp Quick 3 (v2) TRT-097
6 174 ₴
- Немає в наявності
- Код: TRT-097
+380 (97) 908-13-29
Наталія- +380 (63) 103-19-48Наталія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Намет з автоматичним каркасом Tramp Quick 3
Тримістний туристичний автоматичний намет-трансформер, з вбудованим зовнішнім каркасом типу «парасолька».
Надшвидке встановлення – намет збирається меньше ніж за хвилину:
Призначення: туризм, кемпінг, активний відпочинок на природі, автомобільні подорожі, риболовля, дитячий туризм, родинне дозвілля.
Сезонність використання: тепла пора року з травня по вересень
Перевага використання у конструкції намету зовнішніх дуг:
Тримістний туристичний автоматичний намет-трансформер, з вбудованим зовнішнім каркасом типу «парасолька».
Надшвидке встановлення – намет збирається меньше ніж за хвилину:
- дістаньте намет з чохла
- розверніть його
- потягніть за шнур автоматичного механізму що знаходиться у верхній частині намету, та зафіксуйте його
- встановіть намет та зкріпіть кілками.
- все)
Призначення: туризм, кемпінг, активний відпочинок на природі, автомобільні подорожі, риболовля, дитячий туризм, родинне дозвілля.
Сезонність використання: тепла пора року з травня по вересень
Перевага використання у конструкції намету зовнішніх дуг:
- Зручність установки під час дощу (спочатку ставиться тент, а потім під прикриттям пристібається внутрішній намет, який залишається сухим).
- Можливість значно швидше складати і ставити сухий намет - достатньо дістати (або ввести) дуги в кишені на тенті.
- Конструкція намету більш стійка до вітру, ніж класичний намет з дугами "всередині", за рахунок більш сильного натягу тенту і жорсткої фіксації дуг.
- Зовнішні дуги сильніше натягують зовнішній тент, за рахунок чого конденсант швидше скочується по внутрішній поверхні, не затікає в спальний відсік.
- Завдяки зовнішнему розташуванню дуг простір між шарами намету стає більше за рахунок чого покращується вентиляція і знижується кількість конденсату, що утворюється.
- Можливо використовувати намет у якості тенту, не під’єднуючи внутрішній спальний відсік.
- Зовнішній автоматичний каркас типу umbrella frame
- Два входи-виходи з двома тамбурами, продубльованих антимоскітною сіткою, забезпечать комфортну вентиляцію у спекотливу погоду та доступ із будь-якого боку.
- Основні двері та сітки обладнані двобічною фурнітурою, що дає змогу зручно відкривати та закривати їх як зовні, так і зсередини.
- Дуги виготовлені з трубчастого гнучкого склопластику, здатного витримувати високі навантаження. Кріплення між секціями й автоматичний механізм виготовлені з високоякісного міцного пластику.
- Спальний відсік намету обладнаний 2 кишенями усередині для зберігання необхідних дрібниць, гачком під сітчастим куполом для підвішування ліхтарика а також поличкою з сітки яка за необхідності підвішується під стелю намету.
- Намет комплектується стропами та сталевими кілочками, для фіксації намету до землі.
- Місткість: 3+1
- Вага: 4.8 кг
- Розміри спального місця: 210х210 см
- Каркас: атоматичний, umbrella frame, фіберглас 7.9 мм
- Тент: поліестер 75D/190 T Diamond Ripstop, 6000 мм
- Дно: терпаулін, 10 000 мм
- Внутрішній намет: дихаючий поліестер
- Розміри в упаковці: 82х18х18 см
- Ремонтний набір у комплекті
Інші моделі тримісних наметів: https://potribnirech.com.ua/ua/g114189592-trehmestnye
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Штормові відтяжки, Вентиляційні вікна, Водовідштовхувальне просочення, Підвісні полиці, Ремнабір, Антимоскітна сітка, Тамбур, Внутрішні кишені, Проклеєні шви, Кріплення для ліхтаря |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет автомат |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 4.8 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 6000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 325 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 18 см |
| Длина в упаковке | 82 см |
| Ширина в упаковке | 18 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 7.9 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Алюмінізований ПЕТ |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| karkas | Дюрапол 8,5 мм |
| vesPalatki | 3-4 кг |
| raspolozhenieKarkasa | Внутрішнє |
| ves | 4.7 кг |
| naznachenie | Піший та гірський туризм, Піший та гірський туризм, Піший та гірський туризм |
| vodonepronicaemostDna | 8 000 мм в ст. |
| materialKarkasu | Дюрапол |
| kolichestvoMest | 2 |
| vodonepronicaemostTenta | 6000 мм в ст. |
| sezonnost | весна - літо - осінь |
| vmestimost | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 174 ₴










