Намет Ranger Scout 3– дана модель розрахована на 3-х дорослих осіб.
- Намет складається з двох шарів, використовуэться тканина поліестер 170Т, 190Т.
- Внутрішній щар намету додатково оснащений повітрянним клапаном з москітною сіткою. Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою.
- В середині є карман для розміщення різноманітних дрібниць, вгорі-петля для підвішування ліхтаря.
- Водостікість намету 2000 мм водяного стовпця.
- Для додатково натягу намету, в комплекі йдуть мотузки та кілочки.
Характеристики:
- каркас: скловолокно товщиною 7,9 мм, сталь;
- тканина: поліестер 190Т;
- вологостійкість: 2000 мм;
- розмір в розкладеному вигляді:130х210х210 см (ВхГхШ);
- розмір внутрішній :117х195х185 см (ВхГхШ);
- розмір в складеному вигляді: 12х13х60 см (ВхГхШ);
- вага: 3,6 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Кріплення для ліхтаря, Антимоскітна сітка, Посилені кути, Водовідштовхувальне просочення, Вентиляційні вікна, Проклеєні шви |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Напівбочка |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 3.6 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 2000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 210 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 13 см |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 12 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 7.9 мм |
| Дуги | Сталь |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал тканини | Полиэстер |
| Характеристики | палатка 3-х місцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴









