
Намет тримісний Tramp Grot v2 з вантажним тамбуром TRT-036
7 623 ₴
- В наявності
- Код: UTRT-036
+380 (97) 908-13-29
Наталія- +380 (63) 103-19-48Наталія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Універсальний туристичний намет з 3 входами (2 через тамбур - бічний і торцевий, і один з тильного боку) та великим вантажним переднім тамбуром.
- Усі входи в спальне відділення продубльовані москітними сітками.
- Місткість намету 3+1 особи.
- Площа тамбуру дозволяє зручно розмістити рюкзаки, готувати їжу на пальниках у негоду і навіть, за потреби прийняти, кількох гостей.
- Намет має 2 вентиляційні клапани у верхній частині купола зовнішнього тенту, з стійкою, що регулюється по висоті.
- Усі шви намету проклеєні.
Призначення: туризм, риболовля, полювання, кемпінг.
Час використання: весна-літо-осінь
Характеристики:
- Тент: 100% поліестер 75D190T RipStop, PU 5000 мм
- внутр. намет: 100% поліестер, що дихає
- Дно: 100% поліестер 75D190T 7000 мм у ст.
- Каркас: ламінований фіберглас, 8.5 мм
- Вага 5.3 кг
- Розмір: 220 x 490 x 130 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість входів | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Форма | Напівбочка |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Навіс, Тамбур, Вентиляційні вікна, Внутрішні кишені, Водовідштовхувальне просочення, Підвісні полиці, Посилені кути, Штормові відтяжки, Кріплення для ліхтаря, Ремнабір |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 6000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 5.3 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 3 |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 490 см |
| Ширина | 220 см |
| Висота | 130 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 24 см |
| Висота в упаковці | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| karkas | Дюрапол 8,5 мм |
| vesPalatki | 5-6 кілограмів |
| osobennosti | Великий тамбур |
| raspolozhenieKarkasa | Внутрішнє |
| ves | 5,3 кг |
| naznachenie | Універсальний, Універсальний, Універсальний, Універсальний |
| vodonepronicaemostDna | 8 000 мм в ст. |
| Вага в упаковці | 5,5 кг |
| materialKarkasu | Дюрапол |
| kolichestvoMest | 3-реалістична |
| vodonepronicaemostTenta | 6000 мм в ст. |
| sezonnost | весна - лето - осень |
| vmestimost | 2+1 |
| Кратність в коробці | 4 |
| Розмір в пакованні | 0,026 м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 623 ₴











