
Намет Tramp Peak 3 (v2) green UTRT-026
8 998 ₴
- В наявності
- Код: UTRT-026-green
+380 (97) 908-13-29
Наталія- +380 (63) 103-19-48Наталія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Намет Tramp Peak 3 (V2)
- Тримісний експедиційний намет Tramp Peak 3 (V2) з двома входами, двома тамбурами збільшеного обєму та площі.
- Додаткова консольна дуга збільшує площу та внутрішній обєм тамбура, підвищує вітростійкість та вітрообічність намета.
- Намет має снігозахисний клапан.
Характеристики матеріалів:
- Надій наконструкція, перевірена в різних умовах, міцні алюмінієві дуги - ось те, що потрібно справжньому мандрівнику!
- Призначення: піший ігірський туризм, альпінізм ізимовіпоходи
- Час використання: весна-літо-осінь-зима
Особливості:
- Конструкція: двошарова "напівсфера"
- Розташування дуг: внутрішнє, під тентом
- Зовнішній тент намета стійкий до ультрафіолетових променів
- Зовнішній тент має просочення, що затримує розповсюдження полумя
- Додаткова консольнадуга збільшує площу і внутрішній об'єм тамбура, а також підвищує обтічність та вітростійкість намета.
- Збільшений тамбур
- Світловідбиваючі відтяжки та елементи на вентиляції
- Два вентиляційних вікна
- Всі шви проклеєні
- Снігозахисний клапан
- Комплектується 3-граними кілками яскравого кольору
- Ідеальний для серйозних туристичних походів та довготривалих експедицій в будь-яку пору року не залежно від погодних умов
Характеристики :
- Тип: Експедиційний намет
- Кількість місць: 3
- Кількість входів: 2
- Вага намета: 3,9 кг
- Тент: 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в. ст.
- Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер RipStop
- Дно: 100% поліестер 75D/190T 10000 ммв. ст.
- Каркас: cплав ALU 7006, 8,5 мм
- Розмір: 360 х 220 х 120 см
- Розмір в упаковці: 23 x 47x 24см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Експедиційні |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Форма | Півсфера |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Тамбур, Вентиляційні вікна, Внутрішні кишені, Водовідштовхувальне просочення, Підвісні полиці, Посилені кути, Штормові відтяжки, Кріплення для ліхтаря, Ремнабір |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3.9 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Кількість дуг | 2 |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 360 см |
| Ширина | 220 см |
| Висота | 120 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 47 см |
| Ширина в упаковке | 23 см |
| Висота в упаковці | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| karkas | Алюміній 7006 8,5 мм |
| vesPalatki | 3-4 кг |
| osobennosti | Сніжна спідниця |
| raspolozhenieKarkasa | Внутрішнє |
| ves | 3,5 кг |
| naznachenie | Альпинізм, Вело і мото туризм, Піший та гірський туризм |
| vodonepronicaemostDna | 10000 мм в. ст. |
| materialKarkasu | Алюміній |
| vodonepronicaemostTenta | 8 000 мм в ст. |
| sezonnost | Весна - літо - осінь - зима |
| vmestimost | 3 |
| Кратність в коробці | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 998 ₴










