
Намет тримісна Tramp Lite Wonder 3 Оливкова
4 246 ₴
- В наявності
- Код: UTLT-006-olive
+380 (97) 908-13-29
Наталія- +380 (63) 103-19-48Наталія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримісний універсальний туристичний намет Lite Wonder 3 призначений для нескладних і нетривалих туристичних походів та відпочинку на природі
у весняну, літню та осінню пору.
Особливості:
- Двошаровий намет з двома входами
- Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою
- Є можливість встановлення козирка на стійках перед входом
- Два вентиляційних клапана, всі шви проклеєні
- Ідеальний для туристичних походів весною, літом та осінню
Характеристики:
- Вага: 4,1 кг.
- Розмір: 120 х 220 х 230 см
- Тент: 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм в. ст.
- Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
- Дно: армований терпаулінг 10000 мм в. ст.
- Каркас: фіберглас 7,9 мм+сталь 16 мм
- Розмір в упаковці: 15 x 59 x 17 см.
- Колір тенту: олива+вставки сірого кольору
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Підвісні полиці, Внутрішні кишені, Антимоскітна сітка, Посилені кути, Водовідштовхувальне просочення, Вентиляційні вікна, Проклеєні шви, Тамбур, Штормові відтяжки |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Оливковий |
| Вага | |
| Вага | 4.1 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 230 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 15 см |
| Длина в упаковке | 59 см |
| Ширина в упаковке | 17 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 7.9 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| karkas | Фіберглас 7,9 мм |
| kolichestvoMest | 3 |
| materialKarkasu | Фіберглас |
| naznachenie | Піший та гірський туризм, Піший та гірський туризм, Піший та гірський туризм |
| raspolozhenieKarkasa | Внутрішнє |
| sezonnost | весна - літо - осінь |
| ves | 4,1 кг |
| vesPalatki | 4-5 кілограмів |
| vmestimost | 3 |
| vodonepronicaemostDna | 10 000 мм в ст. |
| vodonepronicaemostTenta | 4000 мм в ст. |
| Кратність в коробці | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 246 ₴










