
Намет тримісний Totem Summer 3(v2) одношаровий UTTT-028
1 869 ₴
- В наявності
- Код: UTTT-028
+380 (97) 908-13-29
Наталія- +380 (63) 103-19-48Наталія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Легкий одношаровий літній тримісний намет для нетривалих походів вихідного дня та відпочинку на природі.
Особливості:
- одношаровий намет
- вхід спального відділення продубльований москітною сіткою
- великий вентиляційний клапан
- Усі шви проклеєні
Характеристики:
- Тент: 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм. ст.
- Дно: армований терпаулінг 10000 мм. ст.
- Каркас: фіберглас 7,9 мм
- Вага: 1,97 кг.
- Розмір в упаковці: 11 x 61 x 12 см.
- Розмір: 210 х 180 х 120 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Особливості намету/тенту | Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка, Проклеєні шви |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 1.97 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 180 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 11 см |
| Длина в упаковке | 61 см |
| Ширина в упаковке | 12 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 7.9 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 869 ₴










