
Намет Totem Tepee-3 (v2) тримісний UTTT-026
2 982 ₴
- В наявності
- Код: UTTT-026
+380 (97) 908-13-29
Наталія- +380 (63) 103-19-48Наталія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Легкий намет Totem Tepee 3 (V2) з одним входом і невеликим тамбуром.
- Виріб з міцного поліестеру, вхід продубльований москітною сіткою, що захистить від великої кількості комарів і комах.
- У невеликому тамбурі можна розташувати свої речі або кемпінгові інструменти.
- Порівняно невелика вага дозволить легко транспортувати намет до місця відпочинку.
- Призначення: для нескладних коротких походів і відпочинку на природі.
- Час використання: з травня по вересень.
Особливості моделі:
- Двошаровий намет
- Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою
- Два вентиляційних клапана
- Все шви проклеєні
Характеристики намету з тамбуром Totem Tepee 3 (V2):
- Місткість: 3
- Матеріал тенту: 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст.
- Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер 68D / 68D 190T
- Дно: армований терпаулінг 10000 мм в.ст.
- Розміри: 230 х 220 х 120 см.
- Каркас: Fiberglass 7,9 мм.
- Вага: 2,62 кг.
- Розмір в упаковці: 61 x 14 x 14 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Підвісні полиці, Кріплення для ліхтаря, Внутрішні кишені, Антимоскітна сітка, Посилені кути, Водовідштовхувальне просочення, Вентиляційні вікна, Проклеєні шви, Тамбур |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2.62 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 230 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 14 см |
| Длина в упаковке | 61 см |
| Ширина в упаковке | 14 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 7.9 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| karkas | Фіберглас 7,9 мм |
| kolichestvoMest | 2-містна |
| materialKarkasu | Фіберглас |
| ves | 2,3 кг |
| vesPalatki | 2-3 кілограми |
| vmestimost | 2+1 |
| vodonepronicaemostDna | 10 000 мм в ст. |
| vodonepronicaemostTenta | 2000 мм в ст. |
| Кратність в коробці | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 982 ₴










