
Намет тримісний одношаровий Tramp Lite Fly 3 оливковий UTLT-003-olive
3 365 ₴
- В наявності
- Код: UTLT-003-olive
+380 (97) 908-13-29
Наталія- +380 (63) 103-19-48Наталія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримісний універсальний туристичний намет Tramp Lite Fly 3
- призначена для нескладних та нетривалих туристичних походів та відпочинку на природі у весняний, літній та осінній час.
Особливості:
- Одношаровий намет із містким тамбуром
- Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою
- Усі шви проклеєні
- Вентиляційне вікно у верхівці купола
Характеристики:
- Вага: 3,28 кг.
- Розміри: 210х280х120 см.
- Тент: 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм. в. ст.
- Каркас: фіберглас 7,9 мм
- Дно: армований терпаулінг 10000 мм. ст.
- Розмір в упаковці: 54х15, 5х15, 5 см.
- Колір тенту: олива
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Особливості намету/тенту | Підвісні полиці, Кріплення для ліхтаря, Внутрішні кишені, Антимоскітна сітка, Посилені кути, Вентиляційні вікна, Проклеєні шви, Тамбур, Штормові відтяжки |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Оливковий |
| Вага | |
| Вага | 3.28 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 280 см |
| Ширина | 210 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 15.5 см |
| Длина в упаковке | 54 см |
| Ширина в упаковке | 15.5 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 7.9 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 3 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| karkas | Фіберглас 7,9 мм |
| kolichestvoMest | 3-реалістична |
| materialKarkasu | Фіберглас |
| naznachenie | Піший та гірський туризм, Кемпінг, Мисливство та риболовля |
| raspolozhenieKarkasa | Вигляд |
| sezonnost | Весна - літо |
| ves | 3,28 |
| vesPalatki | 3-4 кг |
| vmestimost | 3 |
| vodonepronicaemostDna | 10 000 мм в ст. |
| vodonepronicaemostTenta | 4000 мм в ст. |
| Кратність в коробці | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 365 ₴


