
Намет тримісний пісочний Tramp Lite Twister 3 UTLT-024-sand
6 294 ₴
- В наявності
- Код: UTLT-024-sand
+380 (97) 908-13-29
Наталія- +380 (63) 103-19-48Наталія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Tramp Lite Twister 3+1
- Тримісний туристичний намет Tramp Lite Twister 3 з трьома входами: два через просторий збільшений тамбур і один через задню торцеву стіну.
- Відмінна вентиляція і великий об'єм спального відсіку, в якому можуть розташуватися до 4 людей.
Час використання: з травня по вересень.
Призначення: аматорський туризм, риболовля та відпочинок на природі.
- Двошаровий намет з трьома входами
- Входи спального відділення продубльовані москітною сіткою
- Два входи в тамбур
- Величезний тамбур
- Два вентиляційних клапани
- Всі шви проклеєні
- Ідеальний для туристичних походів у весняну, літню та осінню пору
- Вага: 4,2 кг
- Тент: 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм в. ст.
- Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
- Дно: армований терпаулинг 10000 мм в. ст.
- Каркас: фіберглас 7,9 мм
- Розмір: 490 х 220 х 130 см
- Розмір в упаковці: 18 x 57 x 17 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Форма | Напівбочка |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Навіс, Тамбур, Вентиляційні вікна, Внутрішні кишені, Водовідштовхувальне просочення, Підвісні полиці, Посилені кути, Штормові відтяжки, Кріплення для ліхтаря, Ремнабір |
| Колір | Пісочний |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 4.2 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 3 |
| Діаметр | 7.9 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 490 см |
| Ширина | 220 см |
| Висота | 130 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 57 см |
| Ширина в упаковке | 18 см |
| Висота в упаковці | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| karkas | Фіберглас 7,9 мм |
| vesPalatki | 4-5 кілограмів |
| osobennosti | Великий тамбур |
| raspolozhenieKarkasa | Внутрішнє |
| ves | 4,2 кг |
| naznachenie | Кемпінг, Мисливство та риболовля, Піший та гірський туризм |
| vodonepronicaemostDna | 10 000 мм в ст. |
| materialKarkasu | Фіберглас |
| kolichestvoMest | 3 |
| vodonepronicaemostTenta | 4000 мм в ст. |
| sezonnost | весна - літо - осінь |
| vmestimost | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 294 ₴










