
Намет для душу/туалету санітарний Tribe Shower Lite (T-AC-0002-olive)
2 701 ₴
- В наявності
- Код: T-AC-0002-olive
+380 (97) 908-13-29
Наталія- +380 (63) 103-19-48Наталія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Намет для душу/туалету санітарний Tribe Shower Lite (T-AC-0002-olive)
Опис:
- Намет санітарний Tribe Shower Lite T-AC-0002-olive - полегшений санітарний намет, підходить для облаштування душу чи туалета.
- Може використовуватись під час кемпінгового відпочинку, на дачі та різноманітних виїзних заходах під відкритим небом.
Особливості:
- вхід на блискавці
- дві кишені для засобів та дрібниць
- мотузка з трьох сторін для розвішування рушника, одягу
- зйомна підлога з терпаулінга
- відтяжки для закріплення намету
Характеристики:
- Розміри: 120×120×200 см
- Тент: Поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм
- Підлога: Армований поліетилен (терпаулінг)
- Дуги: Сталь 6×1,8 мм
- Вага: 3,1 кг
- Розміри в спакованому вигляді: Ø64×3 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tribe |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Тент для душу |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Прямокутна |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Особливості намету/тенту | Штормові відтяжки, Підвісні полиці, Внутрішні кишені, Проклеєні шви |
| Колір | Оливковий |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3.1 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 120 см |
| Висота | 200 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 64 см |
| Ширина в упаковке | 64 см |
| Висота в упаковці | 3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 701 ₴











