
Килимок самонадувний 5 см Tribe Comfort Double (T-BB-0015-green)
4 397 ₴
- В наявності
- Код: T-BB-0015-green
+380 (97) 908-13-29
Наталія- +380 (63) 103-19-48Наталія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис:
- Килимок Tribe Comfort 5 cm Double - м'який та комфортний двомісний самонадувний килимок для сну та відпочинку на природі.
- Завдяки товщині 5 см килимок забезпечує комфортну ізоляцію від нерівностей поверхні, а R-value 4 забезпечує ізоляцію від холоду в холодну пору року.
- Самонадувна конструкція дозволяє значно швидше підготувати його до використання - достатньо відкрити клапан, і килимок частково сам набере форму.
- Матеріал верхнього шару килима даної серії виконаний з м’якого та приємного на дотик матеріалу - тканої замші.
- Він не дозволить спальнику сповзати з килима і забезпечить додаткову м'якість, даючи відчуття тепла вашому тілу.
- Матеріал низу килима має точкове гелеподібне нанесення, яке не дає килимку ковзати по дну намета.
Особливості:
- надзвичайно м’який, приємний матеріал верху
- м’який та комфортний наповнювач
- два ABS клапани для здування та надування килимка
- ремнабір та фіксуючі ремені в комплекті
- чохол з ручками для зручного перенесення та транспортування
Важливо! Не використовувати для плавання на воді. Не піддавати дії прямих сонячних променів.
Особливості надування самонадувних килимків:
- Відкрийте клапан та залиште килимок надуватися до 10 хв.
- Піна килимка здатна надутися самостійно до 70%.
- Далі його потрібно додути до бажаної пружності.
Характеристики:
- Розмір загальний: 200×130×5 см
- Розмір наповнювача: 196×129×5 см
- Вага: 3,5 кг
- R-value: 4
- Матеріал: Micro Suede/Non slip PVC Coating
- Наповнювач: PU foam
- Розмір у чохлі: Ø22×68 см
- Допустиме навантаження: 220 кг
- Клапан: ABS
- Гарантія: 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tribe |
| Країна виробник | Китай |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 130 см |
| Товщина | 50 мм |
| Колір | Зелений |
| Вага | 3500 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 397 ₴








